Vitajte na našich stránkach!


Sme presvedčení, že pokrok techniky a ľudského myslenia v oblasti využívania energie povedie k Novému energetickému systému, ktorý sa podľa nášho názoru bude skladať z týchto neodmysliteľných 4 prvkov:

 

      - obnoviteľné zdroje energie,                                               

      - inteligentné elektrické siete, 

      - technológie na skladovanie energie 

      - elektromobilita. 

 

Naším cieľom je využitie našich odborných vedomostí, schopností a nadobudnutých skúseností a byť súčasťou tohto vzrušujúceho vývoja.

Prevádzkujeme slnečné elektrárne

Sme presvedčení, že solárna fotovoltika ako najlacnejší zdroj elektrickej energie v budúcnosti zohrá hlavnú úlohu v presadení obnoviteľných zdrojov.

iStock_000006532086Large.jpg

Prinášame elektromoblitu do každodenného života

V MyEnergy vyvíjame úsilie pre rozvoj nových manažment a biznis modelov v doprave ruka v ruke s využitím elektromobility. Týmto smerom kráča náš najmladší projekt GreenWay, ktorý unikátnym spôsobom zavádza elektromobilitu do reálneho života.

čítať viac

Výnimočnou kvalitou dosahovať výnimočné ciele

Od začiatku je naším cieľom zamerať sa na vysokú úroveň kvality a spoľahlivo ju vniesť do všetkých aspektov prípravy našich projektov: od výberu partnerov a dodávateľov, prevedenia technického riešenia, cez právne podloženie až po stabilné a motivačné finančné nastavenie projektov. Kladieme dôraz na skutočnosť, že výnimočná ekonomická atraktivita našich projektov je viditeľná na ich konci a nie na začiatku pri striktnom výbere najlacnejších komponentov. Preto vyhľadávame a pracujeme s najkvalitnejšími dostupnými technológiami kde kritériom je pomer hodnota a cena, nie cena samotná.

Tento prístup bol mnohokrát potvrdený našimi partnermi a klientmi, medzi ktorými nájdeme popredných dodávateľov technológií, investičných bánk, rizikového a equity kapitálu, advokátskych kancelárií, obcí a verejných inštitúcií.

Servis k FV-elektrárňam 


ico_100_servis_modr.jpgPrenechajte Vaše starosti s FV elektrárňou nám. O všetko sa postaráme. 

čítať viac >> 

Novinky

Informácia o cezhraničnom zlúčení

Informácia o cezhraničnom zlúčení MyENERGY s.r.o. Poznámky ...

čítať viac

3rd_Annual Renewable Energy Finance & Infrastructure Summit vo Viedni

Viedeň 22. – 23. februára 2012. Príďte a stretnite ...

čítať viac

Hybrid & Electric Vehicles Forum 2012

Informácie o našom projekte si môžete vypočuť ...

čítať viac